Sprzedaż Dom, Otok Šolta, Split, Chorwacja, Necujam

Sprzedaż - Cod. 43549

  • Typologia: Dom
  • Obszar: 345 m²
  • Liczba pokoi: 7
  • Stan budynku: Good

Na sprzedaż dom wolnostojący na wyspie Šolta, w miejscowości Nečujam - 150 metrów od plaży, z niezakłóconym widokiem na morze i wyspy.

Nečujam znajduje się w północnej części wyspy, od Splitu dzieli go niecałe 15 km pięknego, błękitnego Morza Adriatyckiego. Znajduje się w największej zatoce na Solcie i jest najmłodszym miejscem na wyspie, które skłania się w stronę centralnej plaży, nad którą znajduje się duży kompleks apartamentów.

Dom położony jest na przestronnej działce o powierzchni 1100 metrów kwadratowych, o łącznej powierzchni mieszkalnej 345 metrów kwadratowych rozmieszczonej na parterze, pierwszym i drugim piętrze + dach.

Parter składa się z pomieszczenia pomocniczego przeznaczonego do spotkań towarzyskich oraz zbiornika wodnego i hydroforu o łącznej powierzchni ok. 50 m2.

Na pierwszym piętrze znajduje się trzypokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni całkowitej 107 m2, natomiast na drugim piętrze czteropokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni całkowitej ok. 156 m2.

Przed domem znajduje się ogrodzony i zagospodarowany ogród z posadzonymi drzewami oliwnymi, owocami cytrusowymi i ziołami śródziemnomorskimi. Na podwórzu znajduje się drugi budynek pomocniczy o powierzchni ok. 51 m2, pełniący funkcję osobnego mieszkania.

Dzięki położeniu blisko morza nieruchomość ta oferuje idealne warunki zarówno do spokojnego życia codziennego, jak i udanego przedsięwzięcia turystycznego z możliwością stworzenia basenu.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zamieszkanie na stałe, czy też skorzystasz z jego potencjału turystycznego, w pełni umeblowane wnętrza sprawią, że będziesz mógł się w nim bezproblemowo zamieszkać i zacząć cieszyć wszystkimi atrakcjami tego nadmorskiego raju.

Kompletna infrastruktura - Certyfikat energetyczny: klasa B - Dokumentacja w porządku.

CENA: 680 000 EUR

*Kupujący płaci prowizję agencyjną w wysokości 3% ustalonej ceny zakupu.
*Dodatkowe informacje na temat nieruchomości, jej dokładnej lokalizacji oraz obejrzenia możliwe są po podpisaniu z Agencją Umowy Mediacyjnej, co jest zgodne z Ustawą o ochronie danych osobowych oraz Ustawą o pośrednictwie w obrocie nieruchomościami.

ZAREJESTROWANE WIZYTY DLA to ogłoszenie

Wizyty z podziałem według kraju pochodzenia

Zmiana przedziału dat

Zapytanie o tę nieruchomość


Areola d.o.o.
Chciałbym otrzymywać uaktualnienia podobnych ofert
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Anuluj
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB